POROČILA

Pri predmetu angleščine smo se naučili tudi kako pisati poročila. Poročilo je besedilna vrsta, ki opisuje nek dogodek, situacijo, raziskavo… pri kateri ne izrazimo pripomb, lastnih pojasnil in mnenj. Vsak od nas je napisal članek na temo izbranega dogodka v okviru gimnazije.

MATEVŽ

Poročilo o sprejemu maturantov

V sredo, 21. 9., je na Gimnaziji Jesenice potekal sprejem letošnjih maturantov. Program je vključeval pevske točke in igranje na inštrumente ter podelitev srebrnih in zlatih znake Gimnazije Jesenice in drugih nagrad. Podelitve so se udeležili tudi župani okrožnih občin.

Poročilo o športni vzgoji

MINEA

Športna vzgoja v šolah je zelo pomembna. V tem poročilu sem pokrila celotno uro športne vzgoje; kako se pripravimo/ogrejemo, kako izgleda običajna ura in katere aktivnosti delamo.

NUŠA

POROČILO O EKSKURZIJI

Za temo mojega poročila sem si izbrala ekskurzijo v Celje, saj smo se z 2. letniki letos septembra tja odpravili na ogled Techno Parka Celje. Na poti nazaj pa smo se ustavili še v Ljubljani in si ogledali čudovito razstavo.

ŠTEFAN

POROČILO O NOVOLETNEM BAZARJU

V decembru je na naši šoli potekal Novoletni bazar, kjer so bili na prodaj izdelki dijakov, v večernih urah pa je bila možnost ogleda kocerta, ki so ga pripravili dijaki in profesorice gimnazije Jesenice. Slike dogodka ste si vabljeni ogledati tudi v moji galeriji.